Jesienny Rajd Rowerowy już za nami

27 września br. odbył się Jesienny Rajd Rowerowy: Puławy – Czarnolas – Puławy, zorganizowany przez Urząd Gminy Puławy.

Choć sobotni poranek był pochmurny, deszczowy i nie zachęcał do wyjścia z domu, kilkunastu niestrudzonych cyklistów pojawiło się w puławskiej “Marinie” na starcie Jesiennego Rajdu Rowerowego. Pogoda na szczęście szybko poprawiła się, a Czarnolas powitał rowerzystów pięknym słońcem. Na miejscu uczestnicy rajdu zwiedzali Muzeum Jana Kochanowskiego, a później wspólnie spędzili czas przy ognisku i pieczonych kiełbaskach. Na deser były jabłka, przekazane przez Panią Annę Karpetę – Kierownika puławskiej filii ChSCh.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za wspólną zabawę a wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w kolejnych rajdach, organizowanych przez urząd. Szczególne podziekowania kierujemy do Pana Roberta Małkusa za pomoc w organizacji imprezy.

{gallery}825{/gallery}