Jubileuszowy numer "Kuriera Gminy Puławy"

Już niebawem w Państwa domach zagości nowy numer “Kuriera Gminy Puławy”, a już dziś zapraszam do lektury wydania elektronicznego.

W numerze przeczytają Państwo m.in. o sukcesie naszej gminy w Ogólnopolskim Plebiscycie Gospodarczym “Euro-Gmina”. Znajdą Państwo również odpowiedzi na ważne i nurtujące sprawy jak odkomarzanie czy problem rzeki Klikawki. Miłośnikom historii szczególnie polecam artykuł o obchodach 70. rocznicy operacji “Weller 18”, w którym zamiesciliśmy biogramy skoczów – cichociemnych, którzy wzięli udział w akcji.

Dwudzieste, jubileuszowe wydanie “Kuriera” niech będzie okazją do podziękowania wszystkim, którzy od blisko czterech lat współtworzą z nami czasopismo. Dziękuję również naszym czytelnikom za wyrazy sympatii i uznania dla “Kuriera” a także za cenne uwagi, które pozwalają nam stale ulepszać pismo. Zachęcam gorąco do współpracy! Życzę owocnej lektury!


Kamil Lewandowski
Redkator Naczelny