5d9bd784bfd234610bf8ba15e7ad6a4e XL

Karta Rabatowa Krainy Lessowych Wąwozów

 

Ruszył nowy program Lokalnej Organizacji Turystycznej “Kraina Lessowych Wąwozów”!

KARTA RABATOWA KRAINY LESSOWYCH WĄWOZÓW

 

to imienna, turystyczna karta rabatowa, która upoważnia do uzyskania zniżek przy zwiedzaniu, korzystaniu z atrakcji turystycznych, usług noclegowych i gastronomicznych, a także medycznych. Karta honorowana jest we wszystkich obiektach biorących udział w programie. Jest ważna 30 dni od daty zakupu.

Dzięki Karcie Rabatowej Twój pobyt w Krainie Lessowych Wąwozów będzie tańszy i przyjemniejszy. Uzyskasz zniżki na noclegi, usługi gastronomiczne, usługi SPA, wypożyczanie rowerów, sprzętu pływającego, bilety do muzeów, jazdę konną, spływy kajakowe, basen, czy wycieczki (w tym jednodniowe wycieczki do Lwowa)…

Organizator:

Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów”
Al. Kasztanowa 2, 24-150 Nałęczów
tel. 81 50 16 101, 81 50 16 594, info@kraina.org.pl

Więcej informacji na stronie: www.kraina.org.pl