Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu
26 marca 2018 r. – dzień, który niczym przysłowiowa „kropka nad i” zwieńczył kolejną, wielką inwestycję Samorządu Gminy Puławy w rozwój bazy edukacyjno-sportowej. W Gołębiu odbyła się uroczystość otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości, wśród których znaleźli się m.in. Pan Jarosław Stawiarski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu […]
