3de303a43620aac779205f8a1027a16c M

"Każdy adres jest ważny"

Od dziś na korytarzu Urzędu Gminy Puławy mogą Państwo spotkać wyjątkowego gościa. Jest nim „human stand” – postać strażaka, jednego z bohaterów kampanii pod hasłem „Każdy adres jest ważny”, realizowanej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.

Wiarygodność danych o punktach adresowych i ich lokalizacji przestrzennej jest szczególnie ważna z punktu widzenia działań kryzysowych. Strażacy oraz pracownicy innych służb ratowniczych często doświadczają w swojej pracy błędów adresowych i wiedzą jak ważne są poprawne i kompletne dane kiedy liczy się każda minuta.

Strażak trafił do naszego Urzędu jako podziękowanie za wzorowe prowadzenie przez gminę rejestru adresowego, a tym samym sumienne wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Dzięki zaangażowaniu i rzetelności pracowników Referatu Infrastruktury pod kierownictwem Pana Radosława Kosmali, działania służb ratowniczych na terenie Gminy Puławy mogą być prowadzone łatwiej, szybciej i skuteczniej.