Klub Sportowy "Góra Puławska" świętował swoje dziesięciolecie istnienia

W minioną sobotę, 27 czerwca br. zarząd, członkowie, działacze oraz sympatycy Klubu Sportowego “Góra Puławska” świętowali jubileusz dziesięciolecia istnienia klubu.

Okres 10 lat tradycji Klubu to wysiłek i zaangażowanie działaczy, zawodników, trenerów i osób tworzących niepowtarzalną atmosferę wokół sportu w naszej gminie. Jubileusz ten stanowi wyjątkową okazję do podsumowania dorobku Klubu, złożenia hołdu jego założycielom oraz tym wszystkim, którzy na przestrzeni minionych lat przyczynili się do jego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że umiejętności i doświadczenia zdobyte przez 10 lat działalności pozwolą Klubowi nadal rozwijać się w przyszłości, a przede wszystkim dobrze służyć naszej społeczności. Mając w pamięci wciąż żywe wspomnienia z licznych przedsięwzięć, będących świadectwem aktywności i zaangażowania środowiska sportowego, pragniemy w tym miejscu złożyć na Państwa ręce podziękowania za pasję, trud i oddanie idei upowszechniania sportu.

Życzymy, byście Państwo stali się artystami nowej historii Klubu, co zapewni mu dynamiczny i stały rozwój, by kolejne lata obfitowały we wspaniałe sukcesy, talenty sportowe, hojnych sponsorów i sympatyków sportu. Do gratulacji dołączamy życzenia satysfakcji z wykonywania pracy sportowej, życząc też dalszego pozytywnego wkładu w tworzenie lokalnej tożsamości.

Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy
wraz z współpracownikami

{gallery}1100{/gallery}