245ba4ea7cab7bbb52740285162114c5 M

Kolędowanie w Karczmiskach – artyści z Gminy Puławy z sukcesami!

Ponad 70 zespołów i solistów z całej Polski zaprezentowało się podczas 11. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Karczmiskach, który odbył się 5 stycznia 2018 r. Z ogromną radością informujemy o sukcesach odniesionych przez młodych artystów z Gminy Puławy.

Natalia Kosmowska zdobyła II miejsce w kategorii solistów, w grupie wiekowej 7-10 lat. W konkursie zaprezentowała się w utworach „Jezus malusieńki” i „Cicho, cicho pastuszkowie”. Nasza kolejna solistka – Amelia Korpysa także wyśpiewała II miejsce w grupie wiekowej 11-13 lat. Jurorzy docenili jej interpretację utworów „W żłóbku będzie Ci najlepiej” i „Wesołą nowinę”. Zespół wokalny „Aplauz” zajął I miejsce w kategorii zespołów wokalnych, w grupie wiekowej 11-13 lat, a także nagrodę Grand Prix konkursu. Dzieci zaśpiewały kolędę “Przybieżeli do Betlejem” oraz “Pastorałkę od serca do ucha”.

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych sukcesów, życząc jednocześnie kolejnych osiągnięć na drodze artystycznego rozwoju. Dziękujemy także opiekunom – Pani Dorocie Jabłońskiej i Panu Dariuszowi Kosmowskiemu, za ogrom pracy włożonej w przygotowanie dzieci do występów.