Krus logo

Komunikat Placówki Terenowej KRUS w PUŁAWACH

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Placówka Terenowa KRUS w PUŁAWACH od dnia 19.10.2020 r. ogranicza swoją działalność w zakresie bezpośredniej obsługi interesanta do momentu wykreślenia powiatu z listy „obszarów czerwonych”. Wstrzymane zostają badania przeprowadzane przez lekarzy rzeczoznawców i komisje lekarskie.
Korespondencję kierowaną do KRUS prosimy umieszczać we wrzutni zamieszczonej w przedsionku budynku Placówki Terenowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, listownego lub mailowego a także zachęcamy do korzystania z platformy komunikacji elektronicznej ePUAP.

nr tel.: 81 889-04-11, fax. 81 889-04-28
Adres: ul. Z.Wróblewskiego 4a, 24-100 Puławy
Adres e-mail: pulawy@krus.gov.pl