Plakat Kolorowanka dla przyjaciela

Konkurs plastyczny na kolorowankę dla przyjaciela

Gminny Ośrodek Kultury w Puławach zs. w Gołębiu organizuje Konkurs plastyczny na Kolorowankę dla przyjaciela. Żeby wziąć udział wystarczy narysować ołówkiem, czarnym długopisem lub markerem obrazek który Twój przyjaciel może pokolorować. Narysuj co tylko chcesz! Dedykując kolorowankę przyjacielowi zastanów się co on lubi? co mu się podoba? jakie kolory wybierze? Może ma swoje hobby? Projekt kolorowanki przynieś do GOK-u wraz z kartą zgłoszenia do 25 maja 2021 r. Bardzo się ucieszymy gdy zrobisz ksero swojego projektu i dasz go komuś do pokolorowania!!! (prosimy by prace w kolorze również dać na wystawę).
Chcesz wziąć udział?

Przynieś do nas: projekt kolorowanki, kartę zgłoszenia, wersję pokolorowaną przez przyjaciela Rozdanie nagród 1 czerwca na festynie rodzinnym przed GOK w Gołębiu. Zapraszamy!!!

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia kolorowanka