20210715 100904

Laureaci Konkursu artystycznego „Truskawkowe Inspiracje 2021” nagrodzeni

Jakub Kowalik z Gołębia zwyciężył w Konkursie artystycznym „Truskawkowe Inspiracje 2021”. Laureat otrzymał w nagrodę tablet o wartości 500 zł. Na drugim miejscu podium znalazła się Magdalena Mitura z Żyrzyna, która otrzymała czytnik e-book o wartości około 300 zł. Na III miejscu uplasowała się Magdalena Gowin z Gołębia. Nagrodą za najniższy stopień podium była opaska smartband o wartości około 100 zł. Organizatorem Konkursu był Urząd Gminy Puławy. Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom!

Uczestnicy zabawy musieli przygotować pracę konkursową – dzieło artystyczne, tematycznie związane z owocem truskawki. Praca mogła być wykonana dowolną techniką: szydełkowanie, haft, tkactwo, rzeźba, malarstwo, wiklina, kowalstwo artystyczne i inne. Konkurs artystyczny „Truskawkowe Inspiracje 2021” został przeprowadzony w jednej kategorii – open. Pierwszy etap zmagań trwał do 30 czerwca 2021. W tym czasie przyjmowane były zgłoszenia. Aby wziąć udział w Konkursie, trzeba było wykonać pracę artystyczną a następnie zrobić jej jedno zdjęcie i przesłać e-mailem do Urzędu Gminy Puławy. W drugim etapie Konkursu (od dnia 1 lipca do 7 lipca 2021 r. do godz. 12.00), internauci na oficjalnym profilu Gminy Puławy na Facebooku, głosowali na najlepszą pracę. W Konkursie wygrała ta osoba, której praca zdobyła najwięcej „polubień” (np. „”Lubię To” czy „serduszko”). W chwili zamknięcia głosowania, zostały podliczone wszystkie „polubienia”. Jakub Kowalik otrzymał ich 487, Magdalena Mitura 462, a Magdalena Gowin 71. Wszystkim Laureatom Konkursu artystycznego „Truskawkowe Inspiracje 2021” serdecznie gratulujemy!