Małżeństwa na medal

15 marca br. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W zaszczytnym gronie jubilatów znalazło się 5 par z terenu naszej gminy: Państwo Marianna i Józef Skomra z Leokadiowa, Państwo Alina i Zygmunt Osiak z Opatkowkic, Państwo Maria i Wojciech Kałkowscy z Góry Puławskiej, Państwo Renadrda i Leszek Wieraszka ze Skoków oraz Państwo Helena i Edward Mizakowie z Kowali.

Gratulujemy Państwu tego wyróżnienia, jak też tego pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze, bo tylko ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją.

Z wyrazami szacunku i uznania

Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy
wraz z współpracownikami

{gallery}503{/gallery}