9ade5171eb1f9a75bc254ef5710cc832 M

Mieszkańcy rozmawiali z policją o bezpieczeństwie

Jak nie dać się oszukać metodą „na wnuczka”? Jak działa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa? Jak, dzięki prostej aplikacji, szybko i łatwo skontaktować się z dzielnicowym? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było znaleźć podczas debaty społecznej z Policją, która odbyła się 28 marca br. w Górze Puławskiej.

Debatę otworzył Pan nadkom. Rafał Skoczylas – Komendant Powiatowy Policji w Puławach. Podczas spotkania poruszano kwestie związane z bezpieczeństwem seniorów, oraz omawiano nowe narzędzia kontaktu z mieszkańcami, wykorzystywane przez Policję – aplikację „Moja Komenda” i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie zadawali policjantom pytania i wymieniali spostrzeżenia dotyczące poprawy bezpieczeństwa na terenie Gminy Puławy.