Najwyższe laury naszych przedsiębiorców!

Z wielką radością przyjęliśmy fakt, że Pani Jolanta Potapska – właścicielka Zakładu Fizjoterapii i Masażu “Bio-Relax”, Pan Stanisław Krzaczek – wałściciel Zakładu Produkcyjno Handlowego “Stanisław Krzaczek” oraz Pan Henryk Amanowicz – właściciel Zakładów Mięsnych “Dobrosławów” zostali uhonorowani Srebrnymi Krzyżami Zasługi, nadanymi przez Prezydenta RP za wybitne osiągnięcia na polu rozwoju działalności dobroczynnej. Kolejna z puławskich firm – PPHU “Szkło-Lux” zdobyła prestiżowe nagrody “Diament Meblarstwa” i “Dobry Design”.

Mając na względzie fakt, że Samorząd Gminy Puławy szczególną uwagę przywiązuje do przedsięwzięć mających na celu zintensyfikowanie rozwoju gospodarczego naszej gminy, m.in. poprzez promowanie przedsiębiorczości oraz wspieranie rozwoju lokalnych firm, jest nam niezwykle miło widzieć przedsiębiorstwa prowadzone przez naszych mieszkańców lub działające na naszym terenie wśród laureatów tak zaszczytnych wyróżnień.

Składając Państwu wyrazy uznania i życzenia dalszych sukcesów, wyrażamy przekonanie, iż otrzymane wyróżnienia przyczynią się zarówno do promocji Państwa firm jak i całej gospodarki naszego regionu. Mam nadzieję, że Państwa firm nie zabraknie wśród laureatów wielu kolejnych wyróżnień i konkursów gospodarczych.

Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy

wraz z pracownikami