125988415c937d746225836d7c6a64ea M

NLab: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge – zaproszenie na konferencję gospodarczą do Lublina

17 października 2017 r. w Lublinie odbędzie się „NLab: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge” – międzynarodowe wydarzenie zorientowane na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. W Lublinie gościć będzie biznesowa delegacja, na której czele stanie Brian Sandoval – Gubernator Stanu Nevada.

Konferencja i zaplanowane dyskusje panelowe będą doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych z partnerami reprezentującymi jeden z najbardziej przyjaznych dla rozwoju biznesu stan w USA. Stany Zjednoczone utrzymują pozycję największej i najbardziej zaawansowanej pod względem technologicznym gospodarki na świecie.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.invest.lubelskie.pl