Nowozameldowani serdecznie przywitani

21 i 22 stycznia br. już po raz trzeci w Gminie Puławy odbyły się spotkania dla nowozameldowanych mieszkańców.

We wtorek w świetlicy GOK w Górze Puławskiej zaproszono nowych mieszkańców lewobrzeżnych miejscowości, zaś w środę w GOK w Gołębiu spotkali się nowozameldowani z prawej strony Wisły.
Organizowane od trzech lat spotkania mają na celu budowanie dobrej współpracy pomiędzy samorządem gminnym i mieszkańcami, przełamywanie barier w kontaktach obywateli z gminną administracją oraz zachęcianie mieszkańców do aktywności i włączania się w życie naszej lokalnej społeczności. Spotkaniom jak zwykle towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera a przybyli goście mieli okazję osobistego poznania wójta i kierownictwa gminy, radnych, sołtysów oraz pracowników Urzędu Gminy. Czas umilały muzyczne akcenty w wykonaniu Jarosława Kilimowicza oraz Natalii “Ivy” Cieloch w aranżacjach Zbigniewa Barankiewicza, a także gorąca kawa i herbata oraz drobny poczęstunek.

{gallery}446{/gallery}