Kurier Gminy Puławy

Kurier Gminy Puławy nr 44 – październik 2020

Prezentujemy Państwu 44. Kurier Gminy Puławy. Niebawem w wersji papierowej trafi on do Waszych domów. W tym wydaniu Kuriera będzie można przeczytać m.in. o:

  • konkursie fotograficznym na najpiękniejszy ogród w Gminie Puławy;
  • absolutorium z wykonania budżetu za 2019 r. dla Wójta Gminy Puławy;
  • wdrożeniu w Urzędzie Gminy e-usług;
  • przebudowie dróg w Borowej, Zarzeczu, Gołębiu i Anielinie;
  • budowie siłowni zewnętrznych;
  • dofinansowaniu na odnawialne źródła energii;
  • naszym udziale w programie Lato z TVP3 Lublin;
  • stypendiach Wójta Gminy Puławy.

Ponad to w 44. Kurierze Gminy Puławy przedstawiamy wykaz numerów telefonów do pracowników Urzędu Gminy Puławy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach oraz Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę, uprzejmie prosimy, aby wizyty w Urzędzie Gminy Puławy wcześniej umawiać telefonicznie. 

W 44. Kurierze Gminy Puławy znajdziecie Państwo także bardzo ciekawe wywiady z Panią Małgorzatą Piwowarek – sołtysem roku województwa lubelskiego w plebiscycie Dziennika Wschodniego oraz Państwem Ewą i Gerhardem Fritsch z Alpaka Ranczo AFF z Łęki.

Życzymy owocnej lektury!

44 Kurier Gminy Puławy