Odbiór odpadów wielkogabarytowych w kwietniu 2015 r.

W kwietniu w Gminie Puławy odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Gabaryty należy wystawić przed posesję, w miejscu dostępnym dla pracowników firmy odbierającej odpady, w dniu odbioru do godz. 7:00.

 

Termin

Miejscowość

14.04.2015 r.

Leokadiów, Kochanów, Piskorów, Polesie, Smogorzów, Sosnów, Zarzecze, Borowa, Skoki, Matygi, Borowina, Niebrzegów, Nieciecz, Wólka Gołębska

21.04.2015 r.

Gołąb, Góra Puławska, Klikawa, Jaroszyn

28.04.2015 r.

Janów, Pachnowola, Dobrosławów, Sadłowice, Tomaszów, Kolonia Góra Puławska, Anielin, Bronowice, Kowala, Łęka, Opatkowice, Kajetanów

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.

Uwaga! Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: materiały i części budowlane, takie jak: deski drewniane, belki, panele, płyty kartonowo – gipsowe, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, rolety i inne, jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe i ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi (komunalnymi zmieszanymi). NIE BĘDĄ ONE ODBIERANE PODCZAS ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH.