DSC 0059

Ogłaszamy Konkurs na „Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2021!

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze truskawki z Gminy Puławy w sezonie 2020. Z tej okazji, dla naszych mieszkańców, tradycyjnie ogłaszamy konkurs na pierwszą łubiankę najsmakowitszych owoców pod słońcem. Aby wziąć udział w konkursie na „Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2021”, wystarczy zebrać minimum 2 kilogramy owoców, wypełnić Kartę konkursową wraz z Klauzulą informacyjną RODO i dostarczyć do Urzędu Gminy Puławy w godzinach jego pracy. Dla zwycięzcy zostanie ufundowana atrakcyjna nagroda – tablet. Wszystkie szczegóły zostały podane w Regulaminie konkursu. A więc gotowi, do startu, start!

Konkurs na Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2021 – Regulamin

Pierwsza Łubianka Sezonu Truskawkowego 2021 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku