DSC 0059

Ogłaszamy Konkurs na „Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2022!

Powoli rozpoczyna się sezon na najpyszniejsze truskawki z Gminy Puławy. Z tej okazji, dla naszych mieszkańców, tradycyjnie ogłaszamy konkurs na na „Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2022”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zebrać minimum 2 kilogramy owoców z własnej plantacji, wypełnić Kartę konkursową wraz z Klauzulą informacyjną RODO i dostarczyć do Urzędu Gminy Puławy w godzinach jego pracy. Dla zwycięzcy zostanie ufundowana atrakcyjna nagroda – tablet. Wszystkie szczegóły zostały podane w Regulaminie konkursu. A więc gotowi, do startu, start!

Konkurs na Pierwszą Łubiankę Sezonu Truskawkowego 2022 – Regulamin

Pierwsza Łubianka Sezonu Truskawkowego 2022 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku