OGŁOSZENIE w związku z planowanym otwarciem Biblioteki

Szanowni Państwo, informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów wprowadzającym częściowe zniesienie zakazu działalności bibliotek od 4 maja 2020 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Puławach z siedzibą w Górze Puławskiej, podjęła działania prowadzące do otwarcia Biblioteki.

Z uwagi na wytyczne dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, wydane przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28 kwietnia 2020 r. oraz zawarte w komunikacie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wznowienie działalności Biblioteki ograniczy się do przyjmowania zwrotów i wypożyczania nowych egzemplarzy z ograniczeniem wolnego dostępu do księgozbioru oraz innych przestrzeni.

Otwarcie wypożyczalni Gminnej Biblioteki Publicznej i jej Filii w Borowej, Gołębiu i Leokadiowie planujemy w poniedziałek, 11 maja 2020 r.