Ostatnia sesja Rady Gminy Puławy VI kadencji

W poniedziałek, 10 listopada br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Puławy odbyła się XXXIX Sesja Rady Gminy Puławy, będąca jednocześnie ostatnią sesją rady obecnej kadencji 2010-2014. W tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć podziękowań dla radnych i sołtysów a także pracowników urzędu gminy i gminnych jednostek organizacyjnych, którzy przez ostatnie cztery lata swoim wysiłkiem, poświęceniem i zaangażowaniem pracowali na rzecz rozwoju naszej gminy. Wszystkim Państwu jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Rada Gminy Puławy VI kadencji:

Dorota Osiak – Przewodnicząca Rady Gminy
Barbara Smolińska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Lech Chańko – Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Krzysztof Ambryszewski
Władysław Bąkała
Mariusz Bolek
Natalia Cieloch
Mieczysław Kasztelan
Czesław Luzar
Tomasz Mizak
Zbigniew Miękus
Renata Aldona Molenda
Ryszard Piaseczny
Dorota Skibińska
Marek Woszczyk

Zbigniew Góra +
Tadeusz Miller +

{gallery}878{/gallery}