0fb35a130379cee0c71d7b0d79eeade3 M

Pamiętamy o nauczycielach z okazji ich święta

W poniedziałek 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej popularnie nazywanym Dniem Nauczyciela. Z tej okazji wszystkim pedagogom składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji i spełnienia z wykonywanej pracy, wspaniałych i zdolnych uczniów oraz wysokich zarobków adekwatnych do wykonywanych obowiązków.

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Gminie Puławy, jest także okazją do spotkania władz Gminy z dyrektorami podległych placówek. Podczas wspólnego świętowania, szefowie szkół oraz Agnieszka Bociańska – kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych, otrzymali z rąk Wójta Gminy Puławy – Krzysztofa Brzezińskiego oraz Zastępcy Wójta Gminy Puławy – Norberta Staszaka m.in. listy gratulacyjne i bukiety kwiatów.