Podsumowanie roku artystycznego grupy The Voices

W środę, 24 czerwca br. grupa wokalna The Voices podsumowała swój dorobek artystyczny w roku szkolnym 2014/2015. W składzie liczącego 35 osób zespołu znalazło się kilka rozśpiewanych talentów z naszej gminy.

Zespół The Voices powstał dwa lata temu w Niepublicznym Gimnazjum przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach. Pomimo swojego młodego wieku, grupa cieszy się już wieloma sukcesami. Tylko w mijającym roku szkolnym The Voices zostali laureatami aż 16 festiwalów piosenki, w tym dwóch międzynarodowych i jednego ogólnopolskiego. Zespół jest bardzo aktywny. Prowadzi ożywioną działalność koncertową, organizuje warsztaty wokalne, imprezy integracyjne a także zagraniczne obozy wokalne. Opiekunem i kierownikiem artystycznym grupy jest Pan Robert Sosik – młody, utalentowany pedagog i instrumentalista. Sprawdza się także w roli konferansjera, co udowodnił podczas 5 Święta Truskawki w Gminie Puławy.

Spotkanie z zespołem The Voices stało się okazją do podziękowania osobom, podmiotom i instytucjom, które wspierają grupę oraz działają na rzecz rozwoju artystycznego i kulturalnego młodzieży. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalzał się również wójt naszej gminy Pan Krzysztof Brzeziński.

{gallery}1081{/gallery}