de2df791682f079f8397226a3ff38bc7 XL

Powiatowy Dzień Kultury – zapraszamy do udziału w konkursach

Informujemy, że 23 listopada 2013 r. w godz. 14.00 – 18.00 w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbędą się obchody Powiatowego Dnia Kultury. W programie tegorocznego święta kultury przewidziano koncert laureatów dorocznych nagród w dziedzinie kultury, koncert młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach oraz wręczenie dorocznych nagród w dziedzinie kultury. Ponadto będą miały miejsce okolicznościowe wystawy i działania towarzyszące:

• wystawa z pleneru fotograficznego: fotografia ojczysta pt. “Czas dojrzewającego chleba”,
  • konkursy: wydawnictw regionalnych, twórczości artystycznej, plastyczny dla dzieci,
  • wystawy laureatów oraz jednostek kultury.

Partnerami organizacyjnymi Powiatowego Dnia Kultury są: Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach.

Źródło: www.pulawy.powiat.pl

Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania poniżej.

Regulamin i karta zgłoszenia konkursu wydawnictw regionalnych

Regulamin i karta zgłoszenia konkursu twórczości artystycznej

Regulamin i karta zgłoszenia konkursu plastycznego dla dzieci