feedback gc9b2a005a 1920

Prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej systemów teleinformatycznych

Szanowna Pani/Szanowny Panie

Nasza instytucja realizowała projekt Rozwój elektronicznej administracji oraz e-usług publicznych Gminy Puławy, w ramach którego wdrożyliśmy e-usługi dla klientów naszej instytucji a także, w związku z ich uruchomieniem, wdrożyliśmy w naszej instytucji szereg nowych rozwiązań informatycznych.

Aktualnie na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego realizowane jest badanie dotyczące m.in. efektów dofinansowanych projektów. W związku z powyższym zwracamy się do Pani/a z prośbą o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety dotyczącej uruchomionych w ramach tego projektu systemów teleinformatycznych.

https://ankiety.fastsolutions.pl/index.php?r=survey/index&sid=962242&token=f42r4IiFjfPyU83&newtest=Y

Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 minut.

Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do 17.03.2022r. (bez możliwości przedłużenia)

Państwa odpowiedzi pozwolą zrozumieć, jak oceniają Państwo uruchomione systemy teleinformatyczne i co warto w nich jeszcze poprawić.

Badanie ankietowe wykonuje Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions (dane rejestrowe: Grupa WW sp. z o.o. nr NIP: 813-367-16-25).

 

Z góry dziękujemy za wzięcie udziału w badaniu

Zespół badawczy firm LB&E i EGO.