b8c76ee8ebbe7de4df8bd61f72161540 M

Puławski Festiwal Hymnów Szkolnych 2017

W piątek, 17 listopada 2017 r. w Sali Teatralnej kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach odbył się koncert finałowy tegorocznej, VI edycji Festiwalu Hymnów Szkolnych.

Przesłuchania uczestników poprzedziła wspólna modlitwa w kaplicy św. Siostry Faustyny. Wśród występujących znalazły się chóry i zespoły wokalne z Puław, Janowca, Tomaszowa Lubelskiego i Karczmisk. Zadanie dla jury – w którym zasiadał Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński – nie było łatwe, bowiem poziom występów był wysoki i bardzo wyrównany. Zwycięzcą tegorocznego konkursu został Chór Publicznego Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach.

Wójt Krzysztof Brzeziński ufundował trzy nagrody specjalne, które powędrowały do Ewy Resztak, Renaty Syty i Michała Matrasa.