Rubinowy Jubileusz Gminnego Przedszkola w Gołębiu

27 czerwca br. Przedszkole im. Bohaterów 3 – go Pułku I Dywizji Wojska Polskiego w Gołębiu obchodziło czterdziestolecie swojego powstania .

Po uroczystej mszy świętej nastąpiło odsłonięcie nowej tablicy pamiątkowej.

Uroczystość uświetniło przybycie wielu dostojnych gości: Lubelskiego Kuratora Oświaty, władz Gminy Puławy i gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawicieli środowiska lokalnego, emerytowanych pracowników przedszkola, członków Komitetu Budowy Przedszkola, którzy na ręce Pani Dyrektor Barbary Bąkały składali gratulacje życząc zapału oraz odważnego podejmowania nowych wyzwań, jakie niesie współczesna edukacja.

Przez 40 lat istnienia przedszkole stworzyło własną tradycję przedszkolną, wiele udało się nam osiągnąć ale i wiele wyzwań przed nami dlatego patrząc śmiało w przyszłość będziemy tworzyć kolejne karty historii dla wspólnego dobra naszej Małej Ojczyzny.

{gallery}727{/gallery}