Rusza „polski e-bazarek”

Ośrodki Doradztwa Rolniczego w całym kraju wyszły z inicjatywą stworzenia „polskiego e-bazarku” (https://www.polskiebazarek.pl/). Będzie to miejsce, w którym polscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, koła gospodyń wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych będą mogli oferować swoje produkty i usługi a konsumenci kupować bez żadnych pośredników.

Na stronie „polskiego e-bazarku” dostępna jest także podstrona „Lubelskiego e-bazarku”. Będą na niej zamieszczane ogłoszenia z województwa lubelskiego. Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli będzie promował i pomagał mieszkańcom obszarów wiejskich z naszego regionu w sprzedaży produktów i usług w skali całego kraju. Zgłoszenia udziału w „Lubelskim e-bazarku” będą przyjmowane poprzez przesłanie wypełnionego formularza (wraz ze zdjęciem produktu), który znajduje się na stronie: https://www.lubelskiebazarek.pl/pomoc-dodaj-ogloszenie

 

Dzięki POLSKIEMU e-bazarkowi:

  • bezpłatnie zarejestrujesz swoje ogłoszenie,
  • zyskasz darmową promocję,
  • znajdziesz ciekawe oferty – nie tylko ze swojego województwa,
  • łatwo sprzedasz swój towar,

kupisz produkty w cenach producenta, bez marży.