924e149af069b8ea323a809fbb1171d4 XL

Sołtys w zagrodzie równy wojewodzie!

W sobotę, 6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu odbyło się uroczyste spotkanie władz samorządowych z sołtysami Gminy Puławy, którym nawiązano do – obchodzonego w marcu w całej Polsce – Dnia Sołtysa.

Samorząd gminny reprezentowali Pan Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy wraz z Zastępcą Panem Pałwem Kamolą, Przewodniczącą Rady Gminy Panią Dorotą Osiak oraz Sekretarzem Panią Teresą Woszczek. Jednak w tym dniu najważniejszymi gośćmi byli Sołtysi, którzy – niemal w komplecie – zjawili się w Gołębiu aby wspólnie uczcić swoje święto.

Spędzony razem czas uatrakcyjnił występ wokalny w wykonaniu podopiecznych GOK oraz zwiedzanie odrestaurowanego kościoła parafialnego w Gołębiu, pod przewodnictwem proboszcza Ks. kan. Waldemara Stawinogi.