919acbd93a09198eef55d141863c0dbb M

Spotkanie informacyjne w sprawie bezpłatnych szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Puławy

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań informacyjnych, dotyczących bezpłatnych szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Puławy, które są organizowane w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się jak w praktyce wygląda udział w szkoleniach oraz uzyskają pomoc w wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych. Wspólnie wybiorą tematykę szkoleń, poziom zaawansowania i opracują dogodny dla wszystkich harmonogram.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 30 sierpnia 2018 r. o godz. 16:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Puławskiej (budynek szkolny, ul. Ogrodowa 18).

Osoby posiadające ważne orzeczenia o niepełnosprawności proszone są o zabranie na spotkanie kopii lub oryginałów dokumentów.