dd04971c6561b6efae319011f6aa0a67 M

Spotkanie opłatkowe z emerytowaną kadrą Urzędu Gminy Puławy

Opłatek, życzenia i tradycyjne potrawy wigilijne. Niczego nie mogło zabraknąć na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym z emerytowanymi pracownikami Urzędu Gminy Puławy.

Jedną ze świątecznych tradycji, kultywowanych w Urzędzie Gminy Puławy są opłatkowe spotkania z udziałem, emerytowanych pracowników Urzędu i jednostek organizacyjnych. W tegorocznym spotkaniu, które odbyło się w środę, 11 grudnia 2019 r. wziął udział m.in. były Wójt Gminy Puławy Marian Pawłowski.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Emerytowani pracownicy są zawsze ciepło przyjmowani także przez młodsze koleżanki i kolegów, którzy obecnie pracują na ich stanowiskach. Wspólnie spędzony czas był okazją do wspólnych rozmów i wspomnień.

Naszym drogim emerytom, także tym, który z różnych względów nie mogli uczestniczyć w spotkaniu, pragniemy złożyć najlepsze życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.