20210829 142943

Spotkanie w sprawie Dożynek Powiatowych Góra Puławska 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconemu Dożynkom Powiatowym Góra Puławska 2022. Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 lipca o godz. 17:00 w świetlicy prze remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Puławskiej. Podczas zebrania zostanie omówiona m.in. kwestia reprezentacji Gminy Puławy w Konkursie na Najładniejsze Stoisko. Do udziału w spotkaniu w szczególności zapraszamy sołtysów, twórców ludowych, przedstawicieli towarzystw regionalnych i kół gospodyń wiejskich. Poniżej prezentujemy Państwu regulaminy dożynkowych konkursów.

 

Najładniejsze stoisko

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu twórczości ludowej

Regulamin i karta konkurs chleba 2022

Regulamin i karta – konkurs wieńców dożynkowych-22