427b3747e698575e888c7b3ae09db887 M

Spotkanie z Nadleśniczym w Gołębiu

We wtorek, 16 stycznia 2018 r. w Izbie Produktu Lokalnego w Gołębiu odbyło się spotkanie z Nadleśniczym Nadleśnictwa Puławy Panem Zbigniewem Hałaczkiewiczem. Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Gołębia, które w tym roku świętuje 30-lecie swojej działalności. Znakiem przewodnim roku jubileuszowego jest piękno i majestat lasów i drzew.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy chętnie włączali się do dyskusji z Nadleśniczym. Wziął w nim udział także Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński. Podczas rozmowy zgłaszano i omawiano szereg pomysłów i wspólnych inicjatyw do realizacji m.in. akcję sprzątania gołębskich lasów, sadzenia drzew, czy wspólny spacer połączony z lekcją rozpoznawania gatunków drzew.

Spotkanie przebiegło w miłej, przyjaznej atmosferze.