Środowiskowy Dom Samopomocy w Górze Puławskiej oficjalnie otwarty

W sobotę, 25 kwietnia br. nastąpiło oficjalne otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej. Na ośrodek został zaadaptowany budynek starej plebanii przy kościele parafialnym.

W uroczystości wzięli udział przedstawicile środowisk społecznych oraz władz rządowych i samorządowych różnych szczebli, wśród których nie zabrakło licznej delegacji Gminny Puławy. Cieszy nas, że na terenie naszej gminy podejmowane są przedsięwzięcia, których celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych. Praca na rzecz ludzi dotkniętych niepełnosprawnością jest jednym z kluczowych zadań, realizowanych przez samorząd gminny i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Dlatego już dziś pragniemy zaprosić na tegoroczny festyn integracyjny, który zostanie zorganizowany przez GOPS we współpracy z Referatem Promocji oraz Pełnomocnikiem ds. profilkatyki Urzędu Gminy Puławy.

Gratulując raz jeszcze cennej inicjatywy, życzymy dyrekcji oraz pracownikom ŚDS w Górze Puławskiej wielu sukcesów i wytrwałości w codziennej pracy na rzecz osób potrzebujących.

{gallery}1029{/gallery}