808b8abbfd1fb3b14dda865dee2d7062 M

Świąteczny "Kurier Gminy Puławy"

Już wkrótce w Państwa domach zagości nowy numer “Kuriera Gminy Puławy”. W gorączce przedświątecznych przygotowań warto poświęcić chwilę na jego lekturę, ponieważ jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych czytelników wiele cennych i ciekawych artykułów. Polecam Państwa uwadze szczególnie artykuł pt. “Poradnik mieszkańca Gminy Puławy”. Zebrane w nim informacje pomogą łatwiej i szybciej rozwiązywać sprawy załatwiane w naszym urzędzie.

Z uwagi na bardzo ograniczone łamy tego numeru, niestety nie udało się zamieścić wszystkich nadesłanych przez Państwa artykułów. Autorów pragnę zapewnić, że trafią one do kolejnego wydania gazety. Poniżej można pobrać elektroniczną wersją “Kuriera”.

Życzę owocnej lektury

Kamil Lewandowski
Redaktor Naczelny

Kurier Gminy Puławy nr 26