48e12f1192f9d512a6a4b638562d9049 M

Uczniowie z Bronowic i Opatkowic odwiedzili Urząd Gminy Puławy

We wtorkowe przedpołudnie, 11 grudnia 2018 r. w gościnnych progach Urzędu Gminy Puławy zawitali uczniowie ze szkół podstawowych w Bronowicach i Opatkowicach. Dzieci wzięły udział w praktycznej lekcji samorządności i wychowania obywatelskiego.

Wizyta rozpoczęła się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy od spotkania z Panem Wójtem Krzysztofem Brzezińskim. Następnie uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, przybliżającą podstawowe wiadomości na temat Gminy Puławy i zasad funkcjonowania samorządu gminnego. Kolejnym etapem był spacer po budynku Urzędu, podczas którego dzieci poznawały codzienną pracę urzędników. Największe emocje wzbudził gabinet Wójta Gminy i pamiątki zgromadzone podczas pełnienia służby samorządowej.

Dziękujemy serdecznie za miłe odwiedziny i zapraszamy kolejne klasy i szkoły.