e62d41acb0debb273985614c9962a5ef M

Ważna informacja dla mieszkańców zainteresowanych projektem montażu kolektorów słonecznych

Wójt Gminy Puławy informuje, że od dnia 30 marca 2016 r. rozpocznie się wizja lokalna nieruchomości zgłoszonych w wyznaczonym terminie do udziału w planowanym projekcie montażu instalacji kolektorów słonecznych na terenie gminy Puławy.

Wizji lokalnych dokonają przedstawiciele Wykonawcy – firmy Centrum Energii i Nowych Technologii Spółka z o.o., ul. Sienkiewicza 13, 97 – 225 Ujazd.

Do obowiązków przedstawicieli Wykonawcy należy:

1.       Ocena uwarunkowań technicznych dla każdej lokalizacji instalacji solarnej.

2.       Ustalenie miejsca montażu kolektorów słonecznych wraz z miejscem włączenia urządzeń do wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

3.      Uzyskanie akceptacji właściciela nieruchomości na ustaloną lokalizację.

Wszyscy przedstawiciele Wykonawcy będą posiadali odpowiednie identyfikatory z danymi osobowymi oraz zdjęciem, podpisane przez Wójta Gminy Puławy Krzysztofa Brzezińskiego.

Termin dokonania wizji lokalnej danej nieruchomości zostanie uprzednio ustalony telefonicznie przez przedstawiciela Wykonawcy, zgodnie z danymi zawartymi w złożonej ankiecie.