Wernisaż wystawy Roberta Małkusa

W piątek, 13 listopada br. w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” odbył się wernisaż wystawy fotografii górskiej Roberta Małkusa.

Robert Małkus jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkołach Podstawowych w Bronowicach i Opatkowicach, animatorem sportu, organizatorem wielu wydarzeń sportowych, rajdów rowerowych i innych. Jego pasją jest turystyka górska i to ona była inspiracją to zorganizowana wystawy. Na 48 fotografiach autor zaprezentował fragment wspomnień ze swoich wypraw wysokogórskich. Zdjęcia wspaniale oddają majestat i piękno gór a także przyjaźń i braterstwo, które towarzyszą ekspedycjom.

Zachęcamy do oglądania wystawy, która będzie dostępna dla widzów jeszcze do 9 grudnia br. w górnym holu POK “Dom Chemika”. Patronat honorowy nad wystawą sprawuje Wójt Krzysztof Brzeziński.

{gallery}1294{/gallery}