fa4c0aa8a0084eeb8fae3bc4745a8789 M

Weź udział w Literackim Rajdzie Rowerowym

Centrum Informacji Turystycznej w Puławach zaprasza do udziału w Literackim Rajdzie Rowerowym. Impreza odbędzie się 8 czerwca. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 52 km.

Trasa rajdu poprowadzi przede wszystkim drogami publicznymi ciągnącymi się po zachodnim brzegu Wisły, w tym przez Gminę Puławy. Punktem docelowym jest dotarcie do miejscowości Czarnolas w powiecie zwoleńskim i zwiedzenie ekspozycji Muzeum Jana Kochanowskiego.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Centrum Informacji Turystycznej znajdującym się na Skwerze Niepodległości (Al. Królewska 4, tel.: 81 458 67 40) . Biuro CIT jest czynne codziennie w godz. 9-17. Rejestracja uczestników trwa od 29 maja do 6 czerwca. Wydarzenie adresowane jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.