bf57a306d73d535c8ca073929ee09010 M

Wójt Gminy Puławy wyróżniony przez kombatantów

W czwartek, 25 maja 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze puławskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Odbywające się raz na cztery lata spotkanie służy podsumowaniu działalności organów Związku i wyborom władz na kolejną kadencję.

Na początku zebrania nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń związkowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się Pan Jan Rybak, Pan Marian Mulawa oraz Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński, który został doceniony za swoją działalność na rzecz pielęgnowania lokalnej tradycji historycznej, dbałości o miejsca pamięci, w tym w szczególności za rewitalizację Cmentarza Wojennego w Sosnowie. Odznaczenia wręczyli wspólnie Pan Henryk Czerkas – Prezes Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego ZKRPiBWP oraz Pan Stanisław Maciąga – Prezes koła związkowego w Puławach.