Wybrzmiał pierwszy dzwonek! Życzenia na nowy rok szkolny 2015/2016

U progu nowego roku szkolnego 2015/2016 w imieniu własnym oraz pracowników samorządu Gminy Puławy składam Dyrekcjom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty serdeczne życzenia wytrwałości, wyrozumiałości i satysfakcji z codziennej pracy oraz trudu wkładanego w kształcenie i wychowywanie młodych pokoleń mieszkańców naszej gminy.
Wam, drodzy Uczniowie, życzę aby rozpoczynający się dziś rok szkolny był nie tylko czasem wytężonej pracy, ale przyniósł wiele radości i satysfakcji z rozwoju własnych talentów i zainteresowań. Ufam, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dla Was bardzo owocny w nową wiedzę i doświadczenia, które w przyszłości zechcecie spożytkować jak najlepiej.

 

podpis

Wójt Gminy Puławy

1 września 2015 r.

 

Na zdjęciach uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Górze Puławskiej i Zarzeczu.

 

{gallery}1171{/gallery}