Turniej piłkarski 2021m

XI Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Puławskiego – harmonogram zawodów

Zapraszamy do kibicowania na XI Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Puławskiego, zaplanowanym na sobotę, 19 czerwca 2021 r. od godziny 9.00 na boisku sportowym „Orlik” w Gołębiu. Organizatorami wydarzenia są starosta puławski Danuta Smaga i Pełniący Funkcję Wójta Gminy Puławy Kamil Lewandowski. W rozgrywkach wystąpią grupy samorządowe i inne zaproszone ekipy sportowe z terenu powiatu puławskiego. Zwycięska drużyna rozegra mecz honorowy z Oldbojami Hetman Gołąb.

 

Harmonogram zawodów

9.00 Starostwo Puławy – Gmina Nałęczów

9.30 Ognisko TKKF Chemik – Gmina Kazimierz Dolny

10.00 Starostwo Puławy – Gmina Kazimierz Dolny

10.30 Gmina Nałęczów – Ognisko TKKF Chemik

11.00 Gmina Nałęczów – Gmina Kazimierz Dolny

11.30 Ognisko TKKF Chemik – Starostwo Puławy

12.15 Zwycięzca Turnieju – Oldboje Hetman Gołąb