906ee85c30e6c4b7b42b578f7ac39e71 M

XII Targi Pracy i Edukacji w Puławach

Starosta Puławski i Powiatowy Urząd Pracy w Puławach zapraszają na XII Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 7 kwietnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach przy ul. Wojska Polskiego 7 w godz. 10-14.

Oferta skierowana jest do pracodawców z Powiatu Puławskiego i okolic oferujących wolne miejsca pracy lub planujących w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie.

Do udziału w Targach Pracy zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy, osoby myślące o zmianie dotychczasowego zatrudnienia, a także młodzież stojącą przed wyborem dalszej drogi zawodowej. Targi Pracy to najlepszy spsób bezpośredniego kontaktu w jednym miejscu osób poszukujących pracy z wieloma pracodawcami.

Szczegółowe informacje na temat targów udzielane są przez pośredników pracy w siedzibie PUP w Puławach przy ul. Lubelskiej 2G w pokoju 106 oraz pod numerem telefonu 81 886 42 20.

żródło: www.pup.pulawy.pl