Plakat Opatkowice

Zapraszamy do Opatkowic na Piknik Rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodziny, który odbędzie się 25 września 2021 r. w Szkole Podstawowej w Opatkowicach. Początek imprezy został zaplanowany na godz. 10:00.

Dla wszystkich uczestników będzie czekało mnóstwo atrakcji. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpłatne dmuchańce i zabawy z animatorami. Ochotnicza Straż Pożarna w Opatkowicach zaprezentuje sprzęt strażacki. Zobaczymy także występy młodych artystów ze Szkoły Podstawowej w Opatkowicach oraz występ Kariny i Nikoli Ciesielskich z Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu. Koło Modelarskie w Borowej przygotuje pokaz i wystawę modeli latających. Będzie można także nauczyć się wykonywania rzutek. Dla osób, które jeszcze nie spisały się  w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 przygotujemy stanowiska, gdzie będzie można to zrobić. Piknik Rodzinny zakończy się o godz. 13:00.