Mały plik ruskawka2023 208

Zapraszamy do udziału w “Truskawkowych konkursach”!

Koncerty, pokazy taneczne i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim, telegraficznym skrócie zapowiada się Truskawkobranie w Gminie Puławy 2024! Impreza odbędzie się w niedzielę 7 lipca na stadionie sportowym w Górze Puławskiej.

Zanim przedstawimy szczegółowy program wydarzenia, zachęcamy Państwa do udziału w tradycyjnych konkursach związanych z Truskawkobraniem w Gminie Puławy. W tym roku ogłosiliśmy już konkursy na pierwszą łubiankę i najdorodniejszą truskawkę sezonu truskawkowego 2024. Teraz zapraszamy Państwa do udziału w konkursie mody i urody o tytuł Miss Truskawki 2024, konkursie artystycznym “Truskawkowe Inspiracje”,  konkursie kulinarnym “Truskawkowy Przebój Smaku” oraz konkursie na „Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2024”.  Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w poniższych regulaminach:

Konkurs mody i urody o tytuł Miss Truskawki 2024

Miss Truskawki Regulamin 2024

Miss Truskawki 2024 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku 2024

Konkurs artystyczny „Truskawkowe Inspiracje 2024”

Truskawkowe Inspiracje 2024 – Regulamin

Karta Zgłoszeniowa Konkurs artystyczny Truskawkowe Inspiracje 2024

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku 2024

Konkurs kulinarny „Truskawkowy Przebój Smaku 2024”

Truskawkowy Przebój Smaku 2024 – Regulamin

Truskawkowy Przebój Smaku 2024 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku 2024

Konkursu na „Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2024”

Konkurs na „Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2024” – Regulamin

Konkurs na „Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2024” – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku 2024

 

(fot.: Jakub Tomasz Pecio)