919acbd93a09198eef55d141863c0dbb M

Zapraszamy do Zarzecza na spotkanie dotyczące bezpłatnych szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Puławy

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań informacyjnych, dotyczących bezpłatnych szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Puławy, które są organizowane w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się jak w praktyce wygląda udział w szkoleniach oraz uzyskają pomoc w wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych. Wspólnie wybiorą tematykę szkoleń, poziom zaawansowania i opracują dogodny dla wszystkich harmonogram.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 14 września 2018 r. o godz. 16:30 w budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zarzeczu.

Osoby posiadające ważne orzeczenia o niepełnosprawności proszone są o zabranie na spotkanie kopii lub oryginałów dokumentów.