Plakat Truskawkowy piknik rodzinny wer 3

Zapraszamy na Truskawkowy Piknik Rodzinny

Bezpłatne dmuchańce, zabawy z animatorami, występy młodych artystów ze Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej czy pokazy sprzętu pożarniczego. To tylko niektóre atrakcje jakie przygotowaliśmy dla dzieci i dorosłych podczas Truskawkowego pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 2 lipca na terenie parku przy Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej.

Będziemy na Państwa czekać w godz. 14:00 – 18:00. Dla dużych i małych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji:

• Bezpłatne dmuchańce;
  • Zabawy z animatorami;
  • Występy młodych artystów ze Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej;
  • Kiermasz rękodzieła;
  • Kiermasz podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej;
  • Pokazy sprzętu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Puławskiej;

Podczas Truskawkowego Pikniku Rodzinnego poznamy także zwycięzców konkursu na „Pierwszą łubiankę truskawek” oraz „Najdorodniejszą truskawkę” sezonu truskawkowego 2022.

Organizatorzy:

• Gmina Puławy
  • Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej
  • Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Górze Puławskiej