Truskawkowy Rajd Rowerowy plakat v2

Zapraszamy na TRUSKAWKOWY RAJD ROWEROWY

Serdecznie zapraszamy na TRUSKAWKOWY RAJD ROWEROWY, którego organizatorem jest Urząd Gminy Puławy. Impreza odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2024 r. Uczestnicy imprezy będą mieli do przejechania około 30 km. Trasa będzie wiodła drogami asfaltowymi, polnymi i leśnymi, często wśród plantacji truskawek, z których słynie Gmina Puławy. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Na udział w imprezie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Start rajdu nastąpi o godz. 10:00 z parkingu przy Szkole Podstawowej im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej. Od godz. 8:00 będzie odbywała się weryfikacja zgłoszonych osób i wydawanie pakietów startowych. Czas trwania rajdu – około 4 h. Zakończenie imprezy jest planowane w parku przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Bronowicach.

W rajdzie będzie mogło wziąć udział do 100 uczestników. Ze względu na długość trasy i miejscami trudny teren, minimalny wiek uczestnika imprezy musi wynosić co najmniej 10 lat. Żeby się zapisać do udziału w rajdzie, należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy i  przesłać na adres: rajd@pulawy.gmina.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30 maja 2024 r. O zakwalifikowaniu się do udziału w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące Truskawkowego Rajdu Rowerowego dostępne są w załączonym Regulaminie. Wszelkich dodatkowych informacji na temat rajdu udziela Paweł Nocek – Inspektor ds. profilaktyki, promocji, kultury i sportu w Urzędzie Gminy Puławy (tel.: (81) 889-05-45, adres e-mail: pawel.nocek@pulawy.gmina.pl).

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK NR 1 – formularz zgłoszeniowy osoba pełnoletnia

ZAŁĄCZNIK NR 2 – formularz zgłoszeniowy osoba niepełnoletnia