plakat PDK druk1 zmiana miejsca

Zaproszenie na 20. Powiatowy Dzień Kultury

W imieniu Powiatu Puławskiego serdecznie zapraszamy na 20. Powiatowy Dzień Kultury. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 11 października 2020 roku o godz. 14.00 na Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7). W programie jubileuszowego święta kultury przewidziano wręczenie Dorocznych Nagród Starosty Puławskiego w Dziedzinie Kultury oraz koncert lubelskiej artystki Marioli Zagojskiej z zespołem.

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników i organizatorów imprezy święto ludzi kultury odbędzie się w odmiennej niż dotychczas formie. Całość uroczystości zaplanowana jest w plenerze z zachowaniem obowiązujących w naszym kraju reguł bezpieczeństwa sanitarnego. Wśród obowiązków uczestników będzie m.in. przedłożenie organizatorom wypełnionej ankiety epidemiologicznej, wyrażenie zgody na pomiar temperatury ciała, zachowanie dystansu społecznego, a także używanie maski ochronnej. Więcej informacji na temat 20. Powiatowego Dnia Kultury mogą znaleźć Państwo na stronie internetowej Powiatu Puławskiego.