dzwieki wolnosci plakatA4

Zaproszenie na koncert polskich pieśni patriotycznych w Borowej

Dyrektor oraz cała Społeczność Szkoły Podstawowej w Borowej
serdecznie zaprasza
na koncert polskich pieśni patriotycznych
w dniu 8 października 2021 roku o godzinie 10.00.
Koncert odbędzie się w Kościele w Borowej.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szkoła Podstawowa w Borowej została zakwalifikowana do projektu „Dźwięki Wolności”, który jest realizowany przez Stowarzyszenie Wschód Kultury, przy wsparciu Fundacji PZU. Celem projektu jest propagowanie polskiej kultury, tradycji i historii. Koncert realizowany w ramach projektu adresowany jest do dzieci i młodzieży, a także do rodziców, opiekunów, nauczycieli, lokalnej społeczności. Jest to muzyczna lekcja historii, która łączy pokolenia i pobudza poczucie przynależności narodowej. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną pieśni patriotyczne w nowych aranżacjach, wykonane przez zawodowych muzyków, którym towarzyszyć będzie słowo konferansjera.

Koncert jest objęty patronatem Polskiego Radia Lublin, TVP3 Lublin, Kuratorium Oświaty
w Lublinie, Fundacji PZU.

Zapraszamy dzieci i młodzież w dniu koncertu z jednym opiekunem.